II Puchar Wisły - lista jeszcze otwarta

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć


Minął już miesiąc odkąd ukazała się pierwsza informacja na temat otwartych Ogólnopolskich Zawodów Spinningowych organizowanych przez Koło Nr.54 ,, SUM ,, Wyszogród Okręgu Mazowieckiego. Okazało się , iż doświadczenia z ubiegłego roku zaprocentowały , a decyzja o wcześniejszym promowaniu tych zawodów , okazała się trafna. Pozyskani sponsorzy i patroni oraz profesjonalne podejście przez organizatorów do rzetelnej informacji ( dokładny opis łowiska wraz z mapkami na stronie Koła ) jak również bardzo wysoki poziom ubiegłorocznych zawodów , wpłynęło na duże zainteresowanie tą imprezą.

Zgłoszenia na zawody przyjmowane są w trzech miejscach tzn. w dwóch sklepach i banku, organizatorzy co tydzień koordynują ilość zgłoszeń i uzupełniają potwierdzone wpłaty. Przypominamy, że wpisanie na listę startową następuje tylko i wyłącznie po telefonicznym potwierdzeniu dokonania opłaty startowej.

W chwili obecnej start w zawodach potwierdzili wędkarze z różnych stron Polski, bo mamy zgłoszenia z Łodzi , Płocka ,Sochaczewa, Marek , Warszawy, ale również z Gliwic , Szczecina i Białegostoku oraz wędkarzy z samego Wyszogrodu.

Zawody rozegrane w ubiegłym roku , pokazały że znajomość łowiska przez miejscowych wędkarzy , nie zawsze idzie w parze z uzyskiwanymi wynikami podczas zawodów , dla przykładu w pierwszej szóstce z ubiegłego roku był tylko jeden miejscowy wędkarz ( Mariusz Matusiak zajął IV miejsce ) – zwyciężył Paweł Majkowski z Płońska.

Opis łowiska wraz z mapkami znajdują się na stronie www.sum54.wedkuje.pl

W chwili obecnej posiadamy jeszcze wolne miejsca na liście startowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WYSZOGRDU.

Harmonogram przebiegu zawodów.

1. 6.30 – 6.50 – Potwierdzenie przybycia zawodników w sekretariacie zawodów ( sekretariat będzie pracował już od godziny 6.00 )

2. 6.50 – 7.00 – Odczytanie regulaminu zawodów oraz wydanie kart startowych zawodnikom.

3. 7.00 – 7.10 –Oficjalne Otwarcie Zawodów prze v-ce Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród Pana Mariusza Bieńka oraz Dyrektora Oddziału Wyszogród Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego Panią Joannę Stelmach.

4. 7.10 – 13.10 – Łowienie ( jedna sześciogodzinna tura )

5. 13.10 – 13.30 – Zdanie kart startowych sędziom, zejście z łowiska.

6. 13.30 – 14.00 – Praca Komisji Sędziowskiej.

7. 14.00 – 14.30 – Rozdanie nagród, pamiątek , oraz losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich zawodników zawodów.

8. 14.30 – Obiad oraz zakończenie zawodów.


Poniżej przypominamy zasady uczestnictwa w zawodach.

II Puchar Wisły
Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe
Wyszogród 2009


Termin zawodów : 3 maja 2009r. ( niedziela )
Miejsce zbiórki : bulwar nad Wisłą / Wyszogród – godz. 6.30
Opłata startowa: 50 zł.
Opłatę startową należy dokonać do dnia 24 kwietnia 2009r. na konto Nadwiślański Bank Spółdzielczy z siedzibą w Wyszogrodzie Okręg Mazowiecki PZW Koło Nr. 54 SUM Wyszogród. Nr. konta : 92 9011 0005 0000 0677 2000 0010 ( podając w opisie przelewu : opłata startowa , imię i nazwisko ) lub w sklepie Wędkarskim w Wyszogrodzie ul. Rębowska 29 oraz salonie Wędkarskim u Michała Wernickiego w Sochaczewie na ulicy Żeromskiego 29 E . Po dokonaniu wpłaty na konto należy ją potwierdzić pod numerem telefonu 602 266 222 .
Dodatkowo wszelkie szczegółowe informację na temat zawodów można uzyskać pod numerem telefonu 602 266 222 oraz 602 350 812 lub kontaktując się na emila aro5-74@tlen.pl

Szczegóły zawodów :
Zawody odbędą się w jednej 6-cio godzinnej turze na ,, żywej rybie ,, . Zawodnicy zobowiązani są do posiadania siatek wędkarskich oraz przymiarów.

Zawodnik w ramach opłaty startowej ma zagwarantowane :
- ubezpieczenie na zawody, - zimne napoje na zawody , - ciepły posiłek po zakończeniu zawodów, - zawodnicy z innych Okręgów , którzy nie posiadają opłaty na wody Okręgu Mazowieckiego będą mieli zapłaconą opłatę jednodniową na te wody, - mapkę z terenem zawodów , - upominek z II Pucharu Wisły ,
Nagrody :
1. Pierwszych sześciu zawodników zawodów otrzyma puchary , dyplomy oraz wartościowe nagrody rzeczowe .
2. Za najdłuższą rybę zawodów zawodnik zostanie nagrodzony pucharem.
3. Najstarszy i najmłodszy uczestnik zawodów zostanie uhonorowany pucharem.
4. Wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowana nagroda niespodzianka.

Patroni honorowi :
Urząd Gminy i Miasta Wyszogród , Nadwiślański Bank Spółdzielczy Odział Wyszogród

Patroni Medialni :
Wędkarski Świat , Wedkuje.pl , Tygodnik Płocki

Podmioty wspierające :
Sklep Wędkarski Pani Iwony Biernat w Wyszogrodzie , Salon Wędkarski R- Strada Michała Wernickiego z Sochaczewa.

Organizator :
Koło Nr. 54 PZW SUM Okręgu Mazowieckiego w Wyszogrodzie.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę zawodów.

Serdecznie zapraszamy.

 


4
Oceń
(48 głosów)

 

II Puchar Wisły - lista jeszcze otwarta - opinie i komentarze

jurekjurek
0
Polecam wszystkim -- bardzo dobrze zorganizowana impreza U mnie prezesie 6+.................................Jurek Suchodolski z Płocka .............................P.S..........pozdrawiam kolegów wędkarzy z koła Sum 54. (2009-03-17 20:23)
u?ytkownik9708u?ytkownik9708
0
Zawody w Wyszogrodzie są godne polecenia! Wspaniała atmosfera i organizacja. Gorące podziękowania dla prezesa za stworzenie tej wspaniałej wędkarskiej imprezy! Pozdrawiam. (2009-03-18 10:14)
ProfesorProfesor
0
Kto nie przyjedzie będzie żałował i zazdrościł (wyników) Tym którzy byli.
Wisła na naszym odcinku jest dość "zasobna" a i widoki niezapomniane.
ZAPRASZAMY !!! (2009-03-18 16:46)

skomentuj ten artykuł