Wyprzedaż sprzętu wędkarskiego - tani sprzęt wędkarski ze punkty bonusowe

/ 54 komentarzy

 Drodzy użytkownicy wedkuje.pl i koledzy wędkarze. Zapewne od pewnego czasu przyglądacie się różnym zmianom jakie stopniowo pojawiają się na portalu. Teraz możemy zdradzić czemu to służy. Chcielibyśmy w uznaniu Waszego wkładu w rozwój największego medium wędkarskiego w Polsce zrewanżować się Wam w postaci umożliwienia zakupu sprzętu wędkarskiego ze specjalną zniżką. Uważamy, że za dzielenie się wiedzą i informacjami należy się dostęp do sprzętu wędkarskiego na specjalnych warunkach. Autorzy wpisów często spędzają wiele godzin nad wodą, zużywają sprzęt szybciej a co za tym idzie koszty hobby rosną. Ale dzięki pracy takich osób wielu wędkarzy ma możliwość poznać opinie o sprzęcie, nowe techniki wędkarskie lub uzyskać zwykłą koleżeńską poradę na forum.

Każdy kto jest aktywnym autorem na wedkuje.pl, prowadzi bloga, stronę koła wędkarskiego i jest aktywnym użytkownikiem ma od tej pory specjalny rabat wynikający z ilości punktów tzw. bonusowych, które zgromadził na wedkuje.pl. Dla tych, którzy punktów mają jeszcze niewiele niech to będzie motywacją do większej aktywności w naszej społeczności wedkuje.pl.


Jak zdobyć punkty sprawdzić można tutaj: punkty bonusowe


Po zalogowaniu w prawym górnym rogu obok Waszego awatarka znajduje się ikonka koszyka sklepowego.Po kliknięciu w nią otworzy się Wam outlet wedkuje.pl prezentujący sprzęt dostępny ze zniżką. Po prawej stronie jest informacja o ilości zdobytych punktów oraz przysługującym rabacie. Oczywiście na razie oferta nie jest szeroka ale sprzętu będzie sukcesywnie przybywało, wiele marek z którymi współpracujemy przekaże nowości na sezon 2018 po Nowym Roku o czym będziemy Was na bieżąco informować ale już dziś chcemy dać możliwość zainteresowanym na skorzystanie z naszej oferty.

Zajrzyj do Internetowy sklep wedkuje.pl i sprawdź wyprzedaż sprzętu wędkarskiego jakie ceny dla Ciebie przygotowaliśmy 

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu taka forma aktywności na rzecz wędkarskiej społeczności. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi lub sugestie związane m.in. z ofertą sprzętu. Może są marki na których szczególnie Wam zależy aby móc je kupić na zasadach wedkuje.pl? Piszcie w komentarzach lub wysyłajcie privy na konto redakcji, każdą sugestię będziemy brali pod uwagę.

Z wędkarskim pozdrowieniem

 


4.7
Oceń
(30 głosów)

 

Wyprzedaż sprzętu wędkarskiego - tani sprzęt wędkarski ze punkty bonusowe - opinie i komentarze

barrakuda81barrakuda81
+10
Kolejna próba rozbujania portalu.Fajna koncepcja.Może to zachęci ludzi do aktywności.W sumie miło było jak coś się tu działo.Potrzeba jednak wielotorowego działania i trochę kreatywnych koncepcji.Żeby ludzi poruszyć trzeba ich zainteresować, czasem nawet zaszokować.Krótko mówiąc - musi się ostro dziać ...żeby zaczęło się dziać:-) (2017-12-16 19:29)
LeoAmatorLeoAmator
0
Co do sklepu pomysł jak najbardziej OK.  Nie wiem tylko czy rozrusza to portal, do tego trzeba moderacji, za dużo tu ciągle powtarzających się wątków nad którymi, mam wrażenie nikt nie panuje  a czytanie ciągle postów typu " Jaka wędka, jaki kołowrotek ..." itp ludzi którym nie chce się zadać sobie trudu i trochę poszperać w sieci ... może z czasem zniechęcić . Powodzenia . (2017-12-16 20:46)
Jakub WośJakub Woś
-1
Życzę powodzenia ale szczerze wątpię aby to poprowadziło portal w dobrym kierunku. Znów się zacznie wklejanie z internetów przepisów kulinarnych po 100 dziennie. Redaktorzy kół też mają pole do popisu. Ileż to ja widziałem już wpisów  gdzie treść wpsisu stanowiło jedno zdanie typu "Dnia tego i tego odbyło się zebranie koła, nie przyszedł żaden członek" Albo "najlepsze życzenia z okazji dnia kota sklada zarząd" Na moim przykładzie dojście do kilkunastu procent zniżki zajęło mi 4 lata pisania po dwa wpisy miesięcznie.  Jeśli ktoś postanowi zebrać zniżkę 15% to na pewno nie zrobi tego w "normalny" sposób. Swoją drogą gdybym przez te 4 lata odkładał 5 zł miesięcznie stać by mnie było na większość sprzętu z tego sklepu. A łatwiej jest uciułać 5 zł niż napisać dwa wpisy z w miarę sensownymi zdjęciami. (2017-12-16 21:03)
szustymszustym
+11
Mam wrażenie ,że portal wędkarski właśnie jest do zadawanie pytań o sprzęt i metody połowu. To chyba jest szperanie w sieci. Nie ma tragedi z tymi wątkami,bez przesady-wszystkiego nie można wywalać bo to też zniechęci. Gdzieś sie trzeba dowiedzieć jak lowić.:)   (2017-12-16 21:06)
u?ytkownik219214u?ytkownik219214
+1
Tylko też trzeba wykazać trochę chęci żeby znaleźć odpowiedź na pytania za pomocą wyszuiwarki. Powtarzające się pytania i powtarzające odpowiedzi doprowadzają do irytacji. Moim zdaniem jest to próba reanimacji słabo działającego forum, które zatrzymało się na 2-3 firmach w dość znaczny i zauważalny sposób promowanych. Brak konkretów na tym forum. Szaro i nudno, rutynowo - rzekłbym jak w "modzie na sukces" - włączasz po 2 tygodniach i wiesz, że nic nie przegapiłeś. Zaglądam tu raczej sporadycznie bo wiele osób które miały znaczną wiedzę w temacie wędkarstwa raczej zaprzestało już tutaj rozmów i pomocy innym. Nikt kto siedzi w wędkarstwie jakiś czas nie jest w stanie tutaj niczego się dowiedzieć. Byli ludzie którzy siedzieli mocno w składaniu wędek, w sprzęcie itd. Każdy przeniósł się na inne fora. Jednym słowem nieciekawie się tutaj zrobiło.  Redakcja zaczeła zauważać, że spada jej popularność i niestety ze smutkiem przyznaję, że bardzo późno to zauważyła, pomimo wielu uwag, jakie sygnalizowali starsi forumowicze. Redakcja miala te uwagi głęboko gdzieś, co niestety się odbiło strasznie. Dawno pisałem o powitalni, pokoju dla nowych, usuwaniu powtarzających się postów, braku możliwości zakładania wątków przez nowych itd. To dostałem bana. Lepiej bylo czytać o Smokach i  przechwaleń niektórych ni ż uwag ludzi którzy tutaj są. Niestety Wędkuję.pl jest przykładem jak z dobrze prosperującego forum przez niedbalstwo i zaniechania można osiągnąć mierny wynik słabego forum dla początkujących. Żadna próba w postaci rabatów i innych cudnych rzeczy raczej nie pomoże. Nie łudziłbym się faktem, że bedąc aktywnym dostanie ktoś jakaś zniżkę. Od bardzo długiego czasu nie było nic co zachęciłoby do pracy na tym forum. Zadnych konkursów itp. No cóż ładne hostessy na targach nie przyciągną luzi do kompa. Szanse na rozwój tego forum zostały zaprzepaszczone. Może początkujący znajdzie coś dla siebie, ale znając ambicje młodych założy nowy wątek niż skorzysta z wyszukiwarki.    (2017-12-16 22:02)
erykomerykom
+11
Kiedyś tutaj były osoby które pisały typowo o prawdziwym wędkarstwie a nie o sprzęcie.Aż miło było poczytać a teraz to tak jak kolega wyżej napisał ciągle powtarzające się wątki.Myślę że każdy wątek przed dodaniem na forum powinien być sprawdzany czy nie występuje już coś podobnego w celu uniknięcia zaśmiecania forum.Ogólnie dobry pomysł z tymi punktami ale osobiście i tak wybiorę zakupy na allegro ponieważ wyjdzie taniej niż z przyznanym mi rabatem. (2017-12-16 22:35)
tommy4tommy4
+13
Kiedyś nie było tyle portalii for co teraz.No i nie było fb. Gdy odkryłem internet,portale i strony wędkarskie zarejestrowałem sie w kilku,bo szukałem wiadomości.Byłem na 8 . Czterech już nie ma ,dwa w tym Wedkuje radzą sobie i maja  ruch i użytkowników. Portale sa rózne ale ogólnie jest tendencja spadkowa -jest wielki wybór mediów i sposobów komunkacji,informacji -to sie rozeszło wraz z rozwojem neta. Oczywiście ,że trzeba szukać pomysłu na rozkręcanie -a ten pomysł idzie w tym kierunku.   (2017-12-16 22:35)
andyandy
+13
Dla mnie najważniejsze, że jest jakiś pomysł i ruch w stronę użytkowników. Kto będzie chciał skorzysta a kto nie to nie. Na fb to dopiero jest groch z kapustą i to niby w tych moderowanych super-grupach prowadzonych przez różnych wędkarskich "celebrytów". Niczego się nie dowiesz jak już to prędzej Cię zjedzą, że głupie pytania zadajesz. Wedkuje to chyba jeszcze ostatnie miejsce, gdzie faktycznie można się czegoś dowiedzieć bo informacji tutaj jest sporo. (2017-12-16 23:30)
pstrag222pstrag222
+4
Czy ta oferta sklepu bedzie jakos sie rozwijała? I bedzie więcej towaru? (2017-12-17 07:31)
WibowitWibowit
+12
Własnie ,dobry,ciekawy  pomysł ale towaru powinno byc więcej.I pewno tak będzie W komentarzach Redakcja prosi o sugestie w sprawie sprzętu więc jest opcja powiekszenia oferty.   (2017-12-17 07:52)
barrakuda81barrakuda81
+11
Te wszystkie działania Redakcji zmierzające do rozruszania forum i portalu to zawsze dobra inicjatywa bo takie "przestrzenie" są potrzebne a cieszy to że tę akurat mamy mozliwość jako użytkownicy w jakimś stopniu współkreować.To także od nas zależy czego tu będzie dużo, jakie tematy nas interesują itd.Co za tym idzie bez naszego zaangazowania nawet najlepszy projekt nie wypali.Konieczny jest odpowiedni katalizator żeby te energię wyzwolić.Krótko mówiąc musimy sami tego chcieć i choć czasem dać temu wyraz.Jeśli dojdziemy do wniosku że zależy nam żeby tu się dużo działo to już jest krok naprzód.Czy temat wędkarstwa się wypalił? Napewno nie! Wciąż w tej materii coś się zmienia.Do robienia czegoś zniechęca powszechny hejt.Czasem człowiek nie ma zwyczajnie ochoty kopać sie z koniem i tracić czas na polemikę  z wiecznymi malkontentami.Pół biedy jeśli nie dochodzi do wyzwisk i pomówień...Tu pole do popisu dla moderacji.To akurat "normalnie-nienormalna" przypadłośc.Jest wszędzie ale trzeba ją ograniczać.Sam nie jestem tu zbyt długo."Złotego wieku" tego portalu chyba już nie widziałem ale wcześniej było tu więcej życia.Jest sposobów kilka żeby coś zmienić- ten powyższy nie jest zły na początek.Brakuje konkursów np fotograficznych na najlepsze ujęcia z rybą czy w jakimś kontekście.Tego dawno nie było.Większe zaangazowanie sponsorów ruszyoby "leniwego konia" do cwału:) Nie ma co ukrywać że takie rzeczy przyciągają ludzi,dają jakąś tam zabawę we współzawodnictwo.Można tak promować produkty, praktyka stara jak świat i oczywista że wstyd przypominać.Tak to wyglądało niedawno i ruch był...A jak nam nowy Pan Prezes wody rybami zapełni to się dopiero będzie działo:-) (2017-12-17 11:57)
redakcjaredakcja
+7
Dziękujemy za uwagi i sugestie. Śledzimy każdy wpis. Tak jak napisaliśmy w artykule sprzętu będzie duuużo więcej. Dlatego liczymy na sugestie co Was interesuje, być może macie upatrzone modele, które chcelibyście kupić ze zniżką? Napiszcie do nas. Chcielibyśmy aby każdy nasz użytkownik, który szuka sprzętu nie musiał błąkać się po np. allegro tylko mógł wygodnie dokonać zakupu na wedkuje. Obecnie polecamy szczególnie ofertę uznanych kołowrotków Ryobi a dla prawdziwych konsererów niesamowita gratka - Daiwy Certate (2017-12-17 12:40)
Pawelski13Pawelski13
0
Dużo zmieniło się po zmianie wizerunku portalu, niektórzy pewnie nie mogli się znaleźć w "nowej skórce" i odeszli lub przestali się udzielać. Tak jak wcześniej napisano, mnogość innych konkurencyjnych portali, FB, oraz co raz powszechniejszy hejt - to jakaś masakra, forum jeszcze jak Cię mogę się trzyma, ale to co się dzieje na "Apce" - aż się czytać nie chce jak jeden z drugim oszołomem "wali mięsem" i ubliża :( Najważniejsze nie poddawać się i ten pomysł jak najbardziej zasługuje na pochwałę. Powodzenia! (2017-12-17 14:45)
wiejowiejo
+7
Ciekawe i obiecujące przedsięwzięcie. Jak będzie w czym wybierać w sklepie i interesujące ceny to faktycznie będzie ułatwienie w zakupach. Dobry krok moim zdaniem ze strony Redakcji. Zaglądam do Apci i nie widzę  ekscesów,mięcha i ubilżania. https://wedkuje.pl/wedkarze-na-rybach.html   (2017-12-18 08:33)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Każda inicjatywa mająca na celu reaktywację czegoś jest jest najbardziej godna pochwały pod warunkiem, że ma rację bytu. I ta jest godna pochwały pod warunkiem, że ceny będa rzeczysiście atrakcyjne bo na chwilę obecną zniżki hmm nie zachęcają do zakupu bo jak już ktoś powyżej napisał na allegrogo parę groszy taniej ... Wpisy typu jak nawinąć plećkę na multika ... bez komentarza. Sugeruję redakcji głęboki wdech bo takich tematów teraz będzie chyba o wiele więcej aniżeli wcześniej. Każdny z nas się uczył, ja uczę się cały czas, bo to lubię i chcę się uczyć i po prostu wstydziłbym się Was zapytać jak nawijać plećkę na kręcioł. Dlaczego ? Ano dlatego, że dla chcącego nic trudnego i na temat nawijania linek napisano już chyba wszystko ... Dlaczego nie skorzystać z otwartych drzwi tylko je wyważać ? Wiem jedno, że dla kogoś kto choć tylko lubi łowić i aktywnie spędzać czas nad wodą znalezienie odpowiedzi na podstawowe pytania nie powinno byc zadaniem podać siły nawet metodą prób i błędów ... Zaglądałem swego czasu na wedkuje codziennie. Teraz zaglądam z z sentymentu, cóż może uda się Wam to zmienić czego życzę Wam w nadchodzącycm Nowym Roku. (2017-12-18 17:24)
patryk1113mwpatryk1113mw
+5
Witam. Zawsze to jakaś ciekawa opcja i zachęta do pracy. Jednak moim zdaniem żeby to fajnie działało musiałby być sprzęt wędkarski w dużym przedziale cenowym i jakościowym. By każdy wędkarz zarówno doświadczony jak i początkujący, kompletujący swój pierwszy zestaw mógł coś znaleźć dla siebie. Przede wszystkim sprzęt powinien być bardzo zróżnicowany pod względem produktów, by można było z rabatem kupić wędkę czy kołowrotek jak i przynęty spinningowe, haczyki czy najmniejsze drobiazgi. Pozdrawiam.   (2017-12-18 21:04)
redakcjaredakcja
+5
To jak macie jakieś marki jakie chcielibyście zobaczyć w naszym outlecie? Śmało, można popuścić wodze fantazji. Każda sugestia jest cenna bo marki wskazywane przez Was będą brane w pierwszej kolejności przez nas do zamówienia. (2017-12-18 21:30)
roobcioroobcio
+8
Opcja rozruszania forum jak najbardziej ok. Ale z autopsji wiem, ze czasy zachłyśnięcia się możliwością wymiany informacji z innymi wędkarzami przez internet już nie powrócą. Bo wiedzą z jakiego zakresu można się wymienić obecnie? Kolega SlawekNikt podał przykład : jak nawinąć plećkę na multika. Kto to przeczyta? Kogo to zainteresuje? Na pewno nie mnie... Ja wchodzę na wedkuje.pl bo a nuż ktoś np. coś ciekawego o moim łowisku napisze... Ale w sumie okazuje się, że autorem postów na temat tego łowiska w zdecydowanej większości jestem ja... I wchodząc na forum (niekoniecznie wedkuje.pl) zamiast informacji o mojej miejscówce zdobędę wiedzę o tym jaki zestaw do spina do kwoty x da radę kupić. Obecnie na forach wędkarskich znależć mozna pierdoły i zdecydowana większość wędkujących nad monitor laptopa przekłada możliwość wędkowania w realu. Takie jest moje zdanie. Osobny temat to ceny sprzętu wędkarskiego oferowane w sklepiku wedkuje.pl. Szału nie ma delikatnie mówiąc... Przykład - kręcioł Mistrall RX Carbo FD 30 - cena 114 zeta cena regularna na portalu, dla mnie po zniżkach 109 zł. (wiem słabo się udzielam), sprawdzam na allegro a tam 80-81 zeta... (2017-12-18 21:30)
roobcioroobcio
+6
Ale nie to żebym krytykował wedkuje.pl. Dla mnie na chwilę obecną w rankingu forów wędkarskich jesteście numerem jeden, takie są fakty... (2017-12-18 21:38)
redakcjaredakcja
+6
#roobcio dzięki za cenne uwagi, przeanalizujemy ceny względem allegro. Pamiętaj również, że u nas masz darmową przesyłkę (2017-12-18 21:55)
u?ytkownik219214u?ytkownik219214
0
Niektórzy chyba walczą o 40% zniżki. Tak trzymać!!! (2017-12-18 22:23)
patagoniapatagonia
+3
Jeśli ten portal ma żyć musi być prowadzony profesjonalnie. To dobry krok. Do sklepu dodać oferty wypoczynku dla wędkarzy ze zniżką, i zawody forumowiczów by się przydały. Jedne , dwa rocznie ale spektakularne. Do tego wydwanie najlepszych wybranych przez uzytkowników w wersji tradycyjnej papierowej tekstów. Nie wszyscy serfują. Takie ekskluzywne wydanie to jest coś. Pamiątka. Zawody blogerów. Łowców okoni, pstragów, każdego  roku zaprasza inny bloger. Reszta uczestniczy i pomaga. Co człowiek to pomysł. Powodzenia .To nasze forum nikt za nas tego nie zrobi. Miałem kiedyś pomysł kiedy współpracowałem z " Wędkarzem Polskim" na cykl zawodów dla łowców okoni na czterech zbiornikach słynących z okoni w Polsce. Przynety nie mniejsze niż 10 cm, żywa ryba , liczą sie ryby od 30 cm. Może takie coś by chwyciło? (2017-12-18 22:23)
barrakuda81barrakuda81
+7
patagonia - Świetna koncepcja.Bardzo mi się osobiście to spodobało.Jest to napewno ambitne ale jak mierzyć to tylko wysoko:-) (2017-12-19 11:10)
patagoniapatagonia
0
Dzięki za dobre słowo. Od słów do czynów tacy jak my przejdą kiedyś może w 2018 r, Pozdro. (2017-12-19 12:48)
SithSith
+3
#roobcio, przesada z tym "pierwszym miejscem", co najwyżej ex aequo z JerkBaitem, niestety ze wskazaniem na Jerka. Inicjatywa na pewno zasługuje na uznanie, ale czy to "rozrusza" Portal? Wątpię i popieram zdanie Jakuba. (2017-12-19 14:57)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Aleksander proszę Cię ;-) (2017-12-19 16:34)
SlawekNiktSlawekNikt
0
A co do marek jakie chcielibyśmy widzieć to bardzo indywidualna kwestia każdego z nas ... Niestety brutalna prawda jest taka, że cena czyni cuda, a porównywarek na rynku kilka jest ... Dlatego osobiście uważam, że ceną trzeba konkurować i to mocno. Do tego jakieś losowanie bardzo rozsądnie dobranych gadgetów raz w miesiącu wśród tych, którzy jakieś fajne arty napisali i może nieco skromniejszy zestaw, ale w losowaniu dla wszystkich. I meritum portalu czyli artykuły. Osobiście wolę widzieć te dobre i najlepsze, na stronie głównej, a nie obok ciekawostek jakieś banalne zapytanie, a ja aby się dowiedzieć jak było na rybach czy jak szczupaki w tym sezonie lub okonie muszę przebrnąć przez nieciekawe rzeczy i dokopywać się do tych ciekawszych. Osobiście wolałbym aby było odworotnie. Chce ktoś pytać jaka żyłka na okonia to niech pyta, ktoś na pewno odpowie, ale czemu takie zapytanie ląduje na samej górze ? Punktowanie. O tym już pisałem. Za artykuł jak najbardziej, ale za zapytania punktować ? Chyba rozsądniej byłoby za odpowiedzi i to te bardziej merytoryczne, a już szcytem marzeń byłoby punktowanie za korzystanie z wyszukiwarki :-) (2017-12-19 16:50)
patryk1113mwpatryk1113mw
+6
Prawdą jest, że żeby sklepik dobrze działał jak koledzy pisali ceny nie mogą być większe niż na Allegro bo każdy kupi tam, bo w tej samej cenie może coś sobie do kompletu dorzucić, jakiś drobiazg. To wedkuje pl jest portalem wędkarskim i jeśli firmy współpracują z portalem, reklamują się już od x lat to sprzedawcy na Allegro nie mogą osiągać niższych cen hurtowych niż tu. Widzę też, że osób które zna wedkuje pl jest dużo, ale bardzo duża ilość osób z nich nie ma konta na portalu i może nie korzystać z tej opcji. Stałych forumowiczów jest bardzo mało. Pozdrawiam   (2017-12-19 18:23)
patryk1113mwpatryk1113mw
+5
Dobrym pomysłem jest też to jak koledzy wyżej pisali, żeby organizować jakieś zawody wędkarskie wspólne lub inne imprezy i tak dalej. By jednoczyć tych stałych forumowiczów w fajną zgraną grupę. Może współpracować z PZW, robić społecznie tarliska dla ryb lub inne inicjatywy itp. Może jeśli ktoś aktywnie bloguje, a to naprawdę dużo czasu zajmuje bo i sam wpis trwa i trzeba nad wodą zebrać doświadczenie i materiały dedykowane do wpisu to po osiągnięciu jakiejś puli punktów powinny być jakieś małe wędkarskie upominki dla blogera, jakieś małe drobiazgi spinningowe przynęty, komplet haczyków itd. Była by to miła zachęta do aktywności. Przenieść wirtualność w rzeczywistość. Bo jeśli portal będzie monotonny to będzie coraz mniej osób z niego korzystających na bieżąco. Było już wiele forów wędkarskich, które przestały istnieć bo strona nie dbała o użytkowników, a jedynie to było forum, w którym tematy się wyczerpały, użytkowników było coraz mniej, i na nowe posty nawet już nikt nie odpowiadał, aż upadło do końca. Pozdrawiam. (2017-12-19 18:41)
patryk1113mwpatryk1113mw
+6
Problem z aktywnymi blogerami na portalu jest taki, że jak ktoś bardzo się na tym skupia i chciałby coś takiego prowadzić to woli założyć swój blog wędkarski i go prowadzić i promować. Wiele osób, którzy tworzą też na YouTube wędkarskie filmy zaczynało na tym portalu, a żadnego już tu praktycznie nie ma. Strona ma mały zasięg. Ja napisałem kilka artykułów w tym roku i mam 500 - 600 odsłon na portalu. W tym czasie tamte osoby mają 50 - 100tyś na swoim prywatnym blogu z czego jeszcze mają niewielki wpływ gotówki z reklam.  (2017-12-19 18:49)
pstrag222pstrag222
+6
Oczywiscie mozna , sprzedawać nie tylko wedziska , ale zanęty , podajniki , kosze. Ogół akcesori to methody pellety itd. (2017-12-19 20:29)
redakcjaredakcja
+8
#patryk1113mw to nie do końca jest tak z tym zasięgiem. Liczba "odslon" jaką podałeś nie dotyczy Twoich artykułów tylko jest to licznik bezpośrednich wejść na stronę główną Twojego bloga. Artykuł w formie felietonu średnio czytany jest kilkanaście tysięcy razy w ciągu kilku dni a potem znajduje się w archiwum i nadal można go znaleźć. Oczywiście, jeśli ktoś ma ochotę samodzielnie blogować to może to zrobić jednak trzeba pamiętać, że blogów, kanałów na YT są dziś już tysiące. Samych relacji z targów w formie video są setki. Przez wedkuje na przestrzeni blisko 10 lat istnienia przewinęło się wiele osób - większość obecnie znanych autorów tektów w prasie, testerów, youtuberów itd. zaczynało na wedkuje. I wciąż na wedkuje pojawiają się kolejni blogerzy. Stąd nasz pomysł aby nieco wspomóc blogowanie na wedkuje. (2017-12-20 11:56)
kabankaban
+8
Prawda jest taka, że przy wszelakich zmianach redakcja pozostawia punkty "z wcześniej" a tu lista podejrzewam byłaby zupełnie inna i z moją osobą włącznie. "Gwiazdki i rybki" mam w dalekim poważaniu żeby nie było , ale zawsze chętnie przeczytam fajny tekst... . (2017-12-20 20:50)
pakul1206pakul1206
+3
Kolego te rybki pokazują że się starzejesz,wiadomo że czasu dużo trzeba żeby komplet nazbierać, czym więcej tego masz tym koniec jest bliższy :))) (2017-12-20 23:35)
kabankaban
+4
@pakul1206 syndrom tzw. "pięćdziesiątki" mnie nie przeraża i dam radę jeszcze coś naklikać :))) (2017-12-21 15:05)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Cutyję: "Przez wedkuje na przestrzeni blisko 10 lat istnienia przewinęło się wiele osób - większość obecnie znanych autorów tektów w prasie, testerów, youtuberów itd. zaczynało na wedkuje." To niech mnie redakcja łaskawie oświeci i wyjaśni czemuż to ich tu teraz nie ma skoro wedkuje to taka potęga ... Może przez dziwne akcje .... ? A może dlatego, że przez 10 lat odcianie kuponów tylko było po początkowym sukcesie bo pisząc krótko portal za dużej konkurencji nie miał tak jak to jest obecnie ... ? Bez uszczypliwości proszę. Jak już kiedyś napisałem konstruktywna krytyka każdego mojego wpisu jest mile widziana. (2017-12-22 04:19)
SithSith
0
Sławku, pisząc cyt.: "Aleksander proszę Cię" miałeś na myśli Wędkuje.pl czy JerkBaita? ;-) (2017-12-22 07:02)
redakcjaredakcja
+7
#SlawekNikt bo nic nie trwa wiecznie. Nawet prezesi w PZW się zmieniają ostatnio dość często. Ludzie przychodzą i odchodzą. Zmieniają hobby, pracę, zmienia się sytuacja rodzinna. To nieuchronne i dotyczy całego internetu. Wiele kanałów na YT po jakimś czasie umiera itd. Znikają całe fora, portale itd. Wedkuje nigdy nie opierało się na jednym czy kilku nazwiskach jak ma to miejsce w przypadku magazynów wędkarskich. Tutaj może pisać każdy kiedy chce i jak chce a czy korzysta z tej możliwości to już jest indywidualna sprawa każdego. Z wieloma "znanymi" bloggerami utrzymujemy stały kontakt, widujemy się na imprezach wędkarskich, zawsze wtedy jest okazja porozmawiać i wymienić się doświadczeniami. Obecnie wychodzimy z nowym pomysłem wlaśnie kierowanym do stałych użytkowników wedkuje.pl, którzy są z nami długo ale również może to motywować nowych do większej aktywności.  (2017-12-22 10:58)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Doskonale Aleks wiesz co miałem na myśli :-) (2017-12-22 11:33)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Do redakcji. Prezesem się bywa, ale wędkarzem czy hobbystą jest się może nie wiecznie, ale przez zdecydowaną większość życia ... także odpowiedź nie końca trafiona i mnie nie przekonuje szczerze powiedziawszy ... I tak z ciekawości to zapytać chciałem na jakich to imprezach wędkarskich się spotykacie ? Spróbuję zgadnąć, pewnie na takowej rybomani na przykład ? (2017-12-22 11:38)
barrakuda81barrakuda81
+8
Tu trudno się nie zgodzić.Właśnie obserwuje zjawisko tego typu subskrybując pewne kanały na yt.Widzę jak samoczynnie zaczynają "zdychać"...Coraz mniej materiałów publikują autorzy, widać brak koncepcji, wypalenie, spadek kreatywności.Każdy ma swoje życie i sprawy. Nie każdy ma parcie na szkło i ambicje "bycia znanym" youtuberem...Niektórzy jednak wyraźnie dążą do budowania swojej popularności i nie jestem pewien czy sami wiedzą co jest na końcu tej drogi czy choćby za następnym jej zakretem...Chyba dochodzą do ściany bo pochłania to czas, pomysły w końcu się wyczerpują i zysków to nie przynosi.Życie jest prozaiczne i pieniądze trzeba zarabiać żeby żyć.Taka bądź co bądź działalność publiczna niesie ograniczenia. (2017-12-22 11:39)
SlawekNiktSlawekNikt
0
O widzisz kolego barakuda81. Może to jest właśnie Twój czas ? Widzę, że sporo wiesz o jutubie i jego użytkownikach to może ich wspomóż co nieco. (2017-12-22 15:52)
barrakuda81barrakuda81
+4
Poprostu piszę co o tym myślę a raczej jak mi się wydaje.Takie mam spostrzeżenia na przykładzie paru kanałów dośc popularnych o tematyce wędkarskiej które subskrybuję.Chyba że się któryś z autorów willi z basenem na tym dorobił ale nie sądzę:) (2017-12-22 20:27)
mateuszwosmateuszwos
0
Konto usunięte wraz ze wszystkimi opowiadaniami - pogratulować Redakcji! Tak tu się dba o jakość:):)   (2017-12-23 16:47)
SithSith
0
Jak na razie sklepik mizerniutki, a ofertę trudno określić nawe jako "asrotymencik", ale już drobniejszego zdrobnienia nie ma... :( (2017-12-23 16:57)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Jest: asortymentunio, może też być asortymentuniunio :-) (2017-12-23 17:49)
redakcjaredakcja
+5
Dziękujemy wszystkim za uwagi. Po Nowym Roku tak jak pisaliśmy pojawi się nowy sprzęt. Jeśli macie sugestie co do marek lub nawet konkretnych modeli piszcie w komentarzach lub na priv redakcji. Będziemy starali się stworzyć ofertę pod Wasze potrzeby dlatego chętnie je najpierw poznamy. (2017-12-28 16:51)
troctroc
+7
Jeśli można coś zaproponować to ze swojej strony bardzo chętnie w ofercie widział bym kije Greys oraz sprzęt firmy Anaconda. Wiem, to kosztuje ale jest to sprzęt na długie lata i nie do zajechania, szczególnie kije Greys a. Polecam FX5 13^- coś solidnego i trwałego dla karpiarzy i nie tylko- nie do kupienia na naszym rynku ale kto wie- może w outlecie wedkuje.pl będą osiągalne? (2018-01-03 19:34)
u?ytkownik219214u?ytkownik219214
+2
Skoro są tutaj promowane niektóre firmy to może one się poczują i zrobią "konkretny" upust na swój sprzęt dla forumowiczów. Wtedy to byłaby reklama sprzętu i pokazanie, że zależy jej na wędkarzach. Fajnie byłoby, żeby wędkarze naocznie przekonali się czy opinie "testerów" są wiarygodne. Taka uwaga ode mnie.  (2018-01-03 20:32)
redakcjaredakcja
+5
#troc dziękujemy za sugestie, postaramy się poszukać na sezon kije Greys. Czy jeszcze jakieś marki karpiowe Cię szczególnie interesują? (2018-01-04 11:28)
tommy4tommy4
+4
Sprzęt Daiwa dla karpiarzy ,a zwłaszcza kołowrotki.  Widzialem zajawki z nowymi propozycjami firmy Daiwa-Cormoran i robi wrażenie.   (2018-01-04 11:35)
troctroc
+6
"#troc dziękujemy za sugestie, postaramy się poszukać na sezon kije Greys. Czy jeszcze jakieś marki karpiowe Cię szczególnie interesują? (2018-01-04 11:28)" I tu jest Szanowna Redakcjo problem- nie uważam się za kolekcjonera ale kompletując swój sprzęt zwracam uwagę przede wszystkim na jakość oraz renomę firmy. Z kołowrotków bardzo udana seria MITCHELL AVOCAST RZT 7000 lub 8000 czy też nowa seria wędzisk Horizon czy też Prologic. Założę się, że są wśród nas doświadczeni wędkarze którym te nazwy nie są obce a zakup ze zniżką oraz darmową dostawą może być nie lada gratką... (2018-01-04 19:38)
Marcin1980kMarcin1980k
+2
Może przydało by sie więcej zróżnicować towary w sklepie. Jakieś torby ,pokrowce,pudełka na akcesoria. (2018-02-04 09:46)
u?ytkownik26223u?ytkownik26223
+1
Fakt towaru w sklepie jest troszkę mało, wędki 1 firma -spining ,karpiówka i feeder z akcesoriów tylko okulary kołowrotków jest kilka modeli a gdzie przynęty ?zanęty ? koszyki?haczyki?żyłki i inne?? co do punktacji to blogi ,artykuły jak najbardziej.ale komentarze???? po co?? dla czego nie są punktowane posty na forum które są pomocne?? jest łapka w górę lub w dól ale to nie jest żadna ocena posta. Dodajcie przycisk "pomógł" wtedy można by naliczać punkty ludziom którzy doradzają w postach na forum. (2018-03-04 11:13)

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki

Wędkarstwo wiadomości