Nęcenie leszcza zimą,miejscówki na leszcza zimą

/ 2 komentarzy

Witam wszystkich
Piszę tutaj z zapytaniem,gdzie szukać leszczy zimą?Bo w tym roku chciałbym nastawić się na leszcza i na piękną płoć.Jezioro jest ogółem średniej głębokości,bywają miejsca gdzie 4 m od brzegu jest ostry spadek.Dla ułatwienia wstawię mapę jeziora.Proszę o pomoc.Dziękuje i pozdrawiam:)
Latem łowiłem leszcze na plaży,która posiada bardzo wyrażny spadek głebokości.
Były to ładne leszcze aczkolwiek były to sztuki w granicach 1.5 kg,czasem trafiały się takie 2 kilowe.
Mój rekord na tym jeziorku to leszcz 2.55 kg.Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc i z powodzeniem łowi leszcze zimą prosiłbym o pomoc:)

 


3.2
Oceń
(5 głosów)

 

Nęcenie leszcza zimą,miejscówki na leszcza zimą - opinie i komentarze

wiersz11wiersz11
0
Witam.
słuchaj kolego szukaj dużego leszcza w zimę w głębinach. Mowie tak, bo poradził mi kolega wędkarz, który ma nie jedna przygodę z leszczami za sobą i doświadczenie z łowieniem ryb w Norwegii przez 8 lat wiec można mu ufać. ;) Pytałem własnie go o łapanie na lodzie to, mówi ze głębiny. Wykręcić sobie ze 3 dziurki i nęcić. Tylko dyskretnie tak żeby nikt nie widział ze coś do dziurki było nęcone, żeby ktoś nam się nie wpasował w miejscóweczkę. I jak nęcić to ze 4 dni przed wędkowaniem, zawsze to większa szansa na piękną rybkę.
Pozdrawiam. (2011-12-03 20:41)
lukasz3148lukasz3148
0
łów tam gdzie jest głemboko i tam gdzie jest np wpływ ciepłej wody chociaż ja nie polecem w grudniu łowić białej ryby bo to jest bez sensu idzie bardziej zmarznąć nisz coś złowić
(2011-12-26 22:05)

skomentuj ten artykuł